levý boční banner
levý boční bannersm_ico AKTUALITY

Aktualita BRAV současné době uvádíme v pořadí již 14. program unikátního vzdělávacího projektu Planeta Země 3000. Program "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky" promítáme v období od března 2017 do března 2018. Na společné cestě po vášnivém srdci Jižní Ameriky opět zažijeme nejedno dobrodružství. Česká nás nelehká cesta k indiánům od řeky Xingú. Vypravíme se po stopách královny amazonských stojatých vod anakondy velké. Zaposloucháme se do uklidňujících zvuků Amazonie. Budeme svědky tajemných rituálů kultu candomblé. Slaníme 72 metrů do úchvatné jeskyně Abismo Anhumas. Poznáme život ve favele a mnoho dalšího. V rámci hlavní výukové roviny si vysvětlíme proces fotosyntézy. Více informací o jednotlivých tématech a výukových celcích naleznete v popisu programu na odkazech níže. 

sm_ico Otevřít popis programu "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky“ ZŠ
sm_ico Otevřít popis programu "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky“ G
sm_ico Otevřít popis programu "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky“ SŠ

sm_ico Otevřít on-line přihlášku "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky“ ZŠ
sm_ico Otevřít on-line přihlášku "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky“ G
sm_ico Otevřít on-line přihlášku "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky“ SŠ

 
 

 DÍKY VAŠEMU OBROVSKÉMU ZÁJMU SE PROJEKT PLANETA ZEMĚ 3000 STAL NEJVĚTŠÍM VZDĚLÁVACÍM PROJEKTEM V HISTORII ČESKÉ REPUBLIKY!VYHLEDÁVÁNÍ
 
18.10.2017, středa

Brazílie - vášnivé srdce
Jižní Ameriky
Zajímavost dne
Víte, že každoročně se našich programů zúčastní více jak 1.500 škol, které přihlásí přes 150.000 žáků a studentů? Velmi si vašeho zájmu vážíme a děkujeme za důvěru a podporu, kterou nám tímto projevujete.
Koktejl
Novinky
14. března proběhla premiéra již 14. programu našeho projektu. V díle s názvem "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky" se můžete těšit na dobrodružnou cestu po největší jihoamerické zemi, ceremonii afro-brazilského kultu candomblé, královnu zdejších stojatých vod anakondu velkou i na mystické dobrodružství s indiány od řeky Xingú a na mnoho dalších zajímavých témat.

Foto dne
Zakázané město
Anketa
Které téma programu "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky" se vám líbilo nejvíc?
Rio de Janeiro
        27%
Zvířata Amazonie
        8%
Fotosyntéza
        4%
Candomblé
        2%
jeskyně Abismo Anhumas
        8%
Pantanal a jaguár
        3%
Xinguští indiáni
        49%