levý boční banner
levý boční banner


PRO ŽÁKY A STUDENTY

Ahoj,
vítáme tě na stránkách unikátního vzdělávacího projektu Planeta Země 3000.

Jsme rádi, že tě tento projekt zaujal. Na těchto stránkách nalezneš celou řadu fotografií z programů, které jste se školou již navštívili nebo teprve navštívíte. Můžeš si tu také stáhnout tapety na plochu tvého počítače, spořiče, podívat se na remixy, nebo poslat někomu e-pohlednici. Věříme, že na našich stránkách nalezneš celou řadu zajímavých informací nejen o projektu.

PLANETA ZEMĚ 3000 NA INTERNETU
V kontaktu s námi můžeš být i prostřednictvím sociální sítě Facebook, staň se naším fanouškem a můžeš si prohlédnout další fotografie ze všech doposud uváděných projekcí, videa, reagovat na zveřejněné novinky či zápisky z cest expedičního týmu, napsat nám aktuální komentář k našemu programu, sdílet veškerý obsah se svými kamarády a stále vědět, co je u nás nového. Videosekvence z našich projekcí nalezneš i na našem YouTube kanálu, kde se můžete stát jeho odběratelem. Neuteče ti tak žádné nově vložené video. Prohlížej si, komentuj je, sdílej a především se bav:)

FB   YouTube logo

 

Planeta Země 3000 se skládá z jednotlivých vzdělávacích programů, jejichž prezentace probíhají ojedinělou formou - multimediální projekcí poutavých fotografií a videosekvencí čtyřmi data projektory (diváci vidí tři obrazy vedle sebe, 4. data projektorem promítáme video sekvence ve Full HD kvalitě, v rozlišení 1920x1080 a formátu 16:9) v kombinaci s doprovodnými autentickými zvuky, hudbou a naživo komentovaným výkladem. Naše programy jsou tak díky tomu velmi dynamické a poutavé. Více informací nalezneš v sekci O projektu.

 

 

JAKÝ PROGRAM PRÁVĚ PROMÍTÁME?
V současné době promítáme program s názvem "MYANMAR - divoká cesta do barmské říše". V patnáctém dílu projektu Planeta Země 3000 se společně vydáváme do tajuplné Barmy, tedy do země, která byla po desítky let z velké části uzavřena okolnímu světu. Mnohé její lokality jsou přístupné stále ještě na základě speciálního povolení barmské vlády. Na terénních motorkách vyrazíme daleko od civilizace do nitra horského deštného lesa. Budeme pátrat po vesnicích pavoučích žen, které si své tváře zdobí tetováním. Vydáme se i po stopách královny jihoasijských tropických deštných lesů a jednoho z nejdelších hadů světa krajty mřížkované. Poznáme život tzv. mořských cikánů, navštívíme jednu z pro nás obtížně uvěřitelných pohřebních ceremonií, prohlédneme si nejkrásnější pláže jihovýchodní Asie. Pochutnáme si i na nejedné barmské specialitě. Během naší společné cesty zažijeme nevšední dobrodružství a opět dojdeme nejednoho poznání. Společně zažijeme Barmu v její nejčistší podobě.

Papoušek ara 

 DÍKY VAŠEMU OBROVSKÉMU ZÁJMU SE PROJEKT PLANETA ZEMĚ 3000 STAL NEJVĚTŠÍM VZDĚLÁVACÍM PROJEKTEM V HISTORII ČESKÉ REPUBLIKY!VYHLEDÁVÁNÍ
 
20.03.2018, úterý

Brazílie - vášnivé srdce
Jižní Ameriky
Zajímavost dne
Víte, že jsme v lednu 2013 přivítali milióntého diváka našich projekcí? Děkujeme za Váš obrovský zájem o naše pořady, VELMI si ho vážíme.
Koktejl
Novinky
14. března proběhla premiéra již 14. programu našeho projektu. V díle s názvem "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky" se můžete těšit na dobrodružnou cestu po největší jihoamerické zemi, ceremonii afro-brazilského kultu candomblé, královnu zdejších stojatých vod anakondu velkou i na mystické dobrodružství s indiány od řeky Xingú a na mnoho dalších zajímavých témat.

Foto dne
Velký bariérový útes
Anketa
Které téma se vám v programu "Myanmar - divoká cesta do barmské říše" líbilo nejvíc?
Pavoučí ženy
        36%
Cesta do pralesa za krajtou
        45%
Buddhismus
        0%
Monzuny
        9%
Mokenové
        9%