levý boční banner
levý boční bannerKE STAŽENÍ


Tapety na plochu

Filtr:
go Galapágygo Čínago Česká republikago Indie
go Brazíliego Afrikago Austráliego Indonésie
go Nový Zélandgo Ekvádorgo Madagaskargo Filipíny
go Východní Afrikago Vše

V následujících odkazech jsou Vám k dispozici ke stažení tapety na pracovní plochu Windows s motivy ze zemí, které jsme společně prostřednictvím našich projekcí navštívili.Postup při ukládání obrázků jako pozadí Windows Klikněte na odkaz pro zobrazení obrázku v požadovaném rozlišení a vyčkejte, dokud se celý obrázek nenatáhne na obrazovku. Po zobrazení obrázku klikněte pravým tlačítkem myši na obrázek a v menu, které se Vám zobrazí, vyberte "Nastavit jako tapetu" či "Set as Wallpaper".

 

 DÍKY VAŠEMU OBROVSKÉMU ZÁJMU SE PROJEKT PLANETA ZEMĚ 3000 STAL NEJVĚTŠÍM VZDĚLÁVACÍM PROJEKTEM V HISTORII ČESKÉ REPUBLIKY!VYHLEDÁVÁNÍ
 
18.10.2017, středa

Brazílie - vášnivé srdce
Jižní Ameriky
Zajímavost dne
Víte, že jsme v lednu 2013 přivítali milióntého diváka našich projekcí? Děkujeme za Váš obrovský zájem o naše pořady, VELMI si ho vážíme.
Koktejl
Novinky
14. března proběhla premiéra již 14. programu našeho projektu. V díle s názvem "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky" se můžete těšit na dobrodružnou cestu po největší jihoamerické zemi, ceremonii afro-brazilského kultu candomblé, královnu zdejších stojatých vod anakondu velkou i na mystické dobrodružství s indiány od řeky Xingú a na mnoho dalších zajímavých témat.

Foto dne
Harpyje pralesní
Anketa
Které téma programu "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky" se vám líbilo nejvíc?
Rio de Janeiro
        27%
Zvířata Amazonie
        8%
Fotosyntéza
        4%
Candomblé
        2%
jeskyně Abismo Anhumas
        8%
Pantanal a jaguár
        3%
Xinguští indiáni
        49%