levý boční banner
levý boční banner


VIDEOGALERIE

FILIPÍNY - ZA OBRY A TRPASLÍKY
Jak již samotný název programu napovídá, na Filipínách budeme putovat za velikány i drobečky této pestrobarevné země. Poznáme tradice a kulturu místních obyvatel. V tajemné džungli budeme pátrat po nártounovi filipínském, podíváme se do hlavního města Manily, provezeme se tradičním jeepney a ochutnáme nejednu specialitu. Na Filipíny se vypravíme v době Velikonoc a podíváme se, jak svérázně zde tyto křesťanské svátky probíhají. Potopíme se také do hlubin oceánu, abychom spatřili i slibované filipínské obry žraloky velrybí.

 
 

 DÍKY VAŠEMU OBROVSKÉMU ZÁJMU SE PROJEKT PLANETA ZEMĚ 3000 STAL NEJVĚTŠÍM VZDĚLÁVACÍM PROJEKTEM V HISTORII ČESKÉ REPUBLIKY!VYHLEDÁVÁNÍ
 
18.10.2017, středa

Brazílie - vášnivé srdce
Jižní Ameriky
Zajímavost dne
Víte, že buddhismus je nesmírně přátelské a tolerantní náboženství, které vychází z hinduismu a vzniklo právě v Indii? Řídí se učením prince Sidhárty Gautamy, který v 5. století před naším letopočtem jako první smrtelník dosáhl pod stromem pípalos osvícení, čímž se stal prvním Buddhou.
Koktejl
Novinky
14. března proběhla premiéra již 14. programu našeho projektu. V díle s názvem "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky" se můžete těšit na dobrodružnou cestu po největší jihoamerické zemi, ceremonii afro-brazilského kultu candomblé, královnu zdejších stojatých vod anakondu velkou i na mystické dobrodružství s indiány od řeky Xingú a na mnoho dalších zajímavých témat.

Foto dne
Terakotová armáda
Anketa
Které téma programu "Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky" se vám líbilo nejvíc?
Rio de Janeiro
        27%
Zvířata Amazonie
        8%
Fotosyntéza
        4%
Candomblé
        2%
jeskyně Abismo Anhumas
        8%
Pantanal a jaguár
        3%
Xinguští indiáni
        49%